Triduum 2023

Drodzy Parafianie,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami dobrą nowiną – pojawiają się pierwsze zdjęcia z tegorocznego Triduum Paschalnego, które odbyło się w naszej parafii. Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, w którym uczestniczyliśmy wszyscy razem, oddając cześć zmartwychwstałemu Chrystusowi.

W trakcie Triduum Paschalnego mieliśmy okazję wspólnie przeżyć Mękę Pańską, modlić się w Wielki Czwartek, adorować Krzyż w Wielki Piątek, a także świętować Zmartwychwstanie w Wigilię Paschalną oraz w Niedzielę Wielkanocną. Były to chwile niezwykłej duchowej refleksji, które pozwoliły nam zbliżyć się do Boga i do siebie nawzajem.

Dzięki tym zdjęciom możemy teraz wspominać te wyjątkowe chwile, które miały miejsce w naszej parafii. Przypominają nam one o naszej wierze, o jej sile i o tym, jak ważne jest, abyśmy pozostawali zjednoczeni w miłości i w duchu wspólnoty.

Zapraszamy więc do obejrzenia tych zdjęć i do wspomnienia razem z nami tych wyjątkowych chwil. Dziękujemy również wszystkim, którzy uczestniczyli w Triduum Paschalnym i którzy pomogli w organizacji tych uroczystości.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię i każdego z nas!

Triduum 2023 – Parafia Matki Boskiej Różańcowej w Rzeczycach (parafiarzeczyce.pl)