Wirtualna Kronika Parafialna na 25-cio lecie Naszej Parafii

Wirtualna Kronika Parafialna na 25-cio lecie Naszej Parafii

Drodzy Parafianie!

Z wielką radością chcielibyśmy Was zaprosić do przejrzenia pierwszej części naszej kroniki parafialnej w wersji cyfrowej. Z okazji 25 lat istnienia naszej parafii, udało nam się zeskanować cenne dokumenty i przenieść je na naszą stronę internetową.

Kronika parafialna to nie tylko zapis faktów i wydarzeń, ale także historie naszej wspólnoty, które tworzymy razem każdego dnia. Dzięki dostępowi do tej wersji cyfrowej, możemy wspólnie przypominać sobie te chwile i celebrować naszą drogę razem.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pierwszą częścią kroniki. To fascynująca podróż przez lata naszej parafii, której nie można przegapić.

Link do kroniki cyfrowej: https://www.parafiarzeczyce.pl/wirtualna-kronika/

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie w budowę naszej wspólnoty parafialnej. Niech ta kronika przypomina nam, jak wiele osiągnęliśmy razem, i niech inspiruje nas do dalszych wspólnych działań.